پاسخ به سوالات شما در سایت

در این صفحه سوال هایی که مشتریان بطور معمول در رابطه با نقد و بررسی ها می پرسند را گردآوری کرده ایم. برای مشاهده پاسخ هر سوال روی آن کلیک کنید. اگر جوابتان را در بین این سوالات پیدا نکردید، از طریق صفحه تماس با ما با تیم سیتوک در ارتباط باشید.

عزیزانی که می خواهند از خدمات و کالاهای مراکز بهرمند شوند کافی است که بر روی لینک "الان ثبت نام کنید" وارد قسمت ثبت نام شوید

کافی است از قسمت دسته بندی های مشخص شده، وارد دسته مربوطه شوید و از زیر شاخه ها پیشنهادی براساس نیاز خود و امتیازات مراکز نسبت به انتخاب آن اقدام نمایید.

شما می توانید از طریق پل های ارتباطی ما شامل شماره تماس و ایمیل کالا و یا خدمات مد نظر خود را به کارشناسان ما اعلام نمایید تا در صورت تایید نسبت به اخذ قرارداد با مرکز پیشنهادی اقدام گردد.

سایت سیتوک با توجه به ماهیت خدمات خود نسبت به ارائه خدمات و کالاهای مورد نیاز بصورت تخفیف گروهی باعث کاهش هزینه های زندگی شده تا کمکی هرچند جزئی به کاربران خود کرده باشد.

کافی است شما از طریق سایت به قسمت مربوط به خدمات خود وارد شوید و پس از باز شدن صفحه مجدد برروی آن کلیک کنید تا از زیر منوی آن نسبت به ثبت نام و یا ورود به پنل خود اقدام نمایید.

با توجه به گسترش ارتباطات از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی نیاز به بیشتر دیده شدن از این طریق ضرورت بیشتری پیدا کرده است، در این راستا سایت سیتوک بستر مناسب با این موضوع را برای شما عزیزان فراهم ساخته است و با معرفی کاربران خود باعث بهبود رونق اقتصادی کسب کار شما و کاربران نموده است

براساس دستورالعمل سایت مراکزی که خدمات و کالاهای خود را در سایت معرفی می نمایند الزام به ارائه تخفیف گروهی نیز میباشند و شما عزیزان درصورتی که قبل از خرید متوجه تخلف مرکز ارائه دهند شدید آن را به ما اطلاع دهید تا نسبت به اعتراض شما اقدام و بررسی صورت گیرد.

سایت سیتوک این بستر را برای شما عزیزان فراهم کرده است که با خیال راحت نسبت به خرید مورد نیاز خود اقدام نمایید و پس از تایید از سمت شما (ارائه کد خرید به مرکز) سایت نسبت به تسویه با مرکز اقدام می نماید تا یک خرید امن برای شما کاربران گرامی فراهم کرده باشد.

شما میتوانید وارد صفحه اینستاگرامی ما شوید و از اخبار و جوایز ما مطلع شوید.

شما میتوانید با ارتقا سطح کاربری خود از تخفیفات بیشتری بهرهمند گردید و برای اینکار میتوانید اگر جز مجموعه ای هستید با ما قرارداد گروهی ببندید و یا با پرداخت هزینه اکانت VIP نسبت به دریافت تخفیفات بیشتر اقدام نمایید.

شما در صورتی که هنوز نسبت به دریافت کالا و خدمات اقدام نکرده اید و کد تخفیف خود را در اختیار مرکز قرار نداده اید می توانید از قسمت صفحه کاربری خود در قسمت کد های من نسبت به ابطال آن اقدام نمایید.

شما میتوانید با مراجعه به صفحه ثبت نام و از قسمت فراموشی رمز نسبت به بازیابی رمز عبور خود اقدام نمایید.

بله . شما میتوانید با مطالعه بخش توضیحات هر کالا یا خدمات زمان مناسب خرید خود را در نظر بگیرید و نسبت به خرید اقدام نمایید.

سوالات خود را از طریق لینک ارتباط با ما مطرح نمایید و در اولین فرصت کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان میباشند.